"Aš ne burtininkas, bet"

"Aš ne burtininkas, bet" - tai iliuzionisto Justino Malinausko magijos triukų mokymai, po kurių galėsi stebinti ir linksminti savo bičiulius! Justinas, sukaupęs 9 metų patirtį magijos triukų atlikime ir pramogų versle, pasidalins ypatingais triukais, kuriuos galėsi atlikti tiek per Kalėdas ir kitas asmenines šventes, tiek ir bet kuriame draugų susibūrime. Justinas iš šimtų triukų atrinko tokius, kuriuos išmokti nebus itin sudėtinga (tačiau pasitreniruoti tikrai reikės), bet jų efektai bus WOW, o ir patys triukai bus lyg įdomios ir įtraukiančios istorijos.

Justinas Tave išmokys, kaip skaityti žmonių mintis, kaip atspėti žmogaus telefono atrakinimo kodą, sužinosi, kaip VISADA laimėti pokerį, išmoksi triuką, kurį galėsi rodyti internetu per bičiuliams ir kolegoms bei įgausi kitas nerealias magiškas galias.


Dėželės viduje rasi:
- 8-nių magijos triukų mokomuosius filmukus - trukmė 3 val.;

- visus reikalingus rekvizitus triukams atlikti;

- Justino patarimus, kaip repetuoti, ką daryti suklydus, kaip triukus adaptuoti tam tikrai situacijai ir kaip sukurti iš triukų ištisas istorijas;


"Aš ne burtininkas, bet" skirtas visiems, kas nori sau ir savo bičiuliams padovanoti išskirtinių emocijų ir daug juoko. 
Amžiaus cenzo nėra, tačiau triukai labiausiai tiks Tau, jeigu esi 18-99 metų amžiaus.


PRISTATYMAS "OMNIVA" PAŠTOMATU Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTAS. Kitame žingsnyje bus galima pasirinkti ir kitus pristatymų variantus.

49.00€