"Aš ne Haris Poteris, bet"

"Aš ne Haris Poteris, bet" - tai iliuzionisto Justino Malinausko magijos triukų mokymai, skirti VAIKAMS IR PAAUGLIAMS (nuo 6 iki 13 metų). Justinas, sukaupęs 9 metų patirtį magijos triukų atlikime ir pramogų versle, pasidalins ypatingais triukais, kuriuos galėsi atlikti tiek per šeimos šventes, tiek mokykloje, tiek ir bet kuriame draugų susibūrime. Justinas atrinko ypatingus triukus, kuriuos išmokti nebus itin sudėtinga (tačiau pasitreniruoti tikrai reikės), bet jų efektai bus WOW. Tiesa, šiame rinkinyje nerasite nei vieno triuko su kortomis, tačiau dėžutėje Jūsų laukia daug magiškų daiktų, o kai kuriuos, su Justino pagalba, galėsite pasigaminti ir patys.

Justinas Tave išmokys, kaip magiškai padauginti pinigus su stebuklinga pinigine, kaip skaityti žmonių mintis ir nuspėti ateitį. Taip pat dėželėje rasi ir teleportą, išmoksi magišką žaidimą bei daug kitų įdomių triukų, kuriais galėsi stebinti visus.


Dėželės viduje rasi:
- 10-ties magijos triukų mokomuosius filmukus - trukmė apie 2 val. ir 30 min.;

- visus reikalingus rekvizitus triukams atlikti;

- Justino patarimus, kaip repetuoti, kaip pačiam pasigaminti magiškus daiktus.


BET SVARBIAUSIA - "Aš ne Haris Poteris, bet" magijos triukų rinkinys ugdys Tavo kantrybę, pasitikėjimą savimi ir kūrybiškumą.


Skirtas vaikams ir paaugliams nuo 8 iki 15 metų amžiaus.


PRISTATYMAS "OMNIVA" PAŠTOMATU Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTAS. Kitame žingsnyje bus galima pasirinkti ir kitus pristatymų variantus.

49.00€